Rosjanie wyrzucają z turnieju Hiszpanię

dodane 01.07.2018 18:40

wt

Rzuty karne wygrane przez gospodarzy 4:3 dały im awans, pomimo wybitnie defensywnej gry przez cały mecz.

Rosjanie wyrzucają z turnieju Hiszpanię   PAP/EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA

W regulaminowym czasie gry obie drużyny strzeliły po jednej bramce. Przez większość spotkania Hiszpania atakowała, a Rosjanie zamurowali się na swojej połowie. Jednak naszpikowana gwiazdami drużyna z półwyspu Iberyjskiego nie potrafiła sforsować po raz drugi rosyjskiej bramki.

Rozstrzygnięcia nie przyniosła tez dogrywka. Dopiero rzuty karne wskazały, że w ćwierćfinale zagra reprezentacja Rosji. Jej rywalem będzie zwycięzca wieczornego meczu Chorwacja-Dania.

«« | « | 1 | » | »»
Przeczytaj komentarze | 4 | Dodaj swój komentarz »

Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 Miglans 02.07.2018 13:04
Niezalogowany użytkownik A co to mo wspolnego jeszcze ze sportem.Cieszmy sie latym.urlopem,feriami! Tak trzymac.
Plusów: 2 paulus 02.07.2018 08:43
Niezalogowany użytkownik ...Rubel sie toczy….a "zadymianie" dziala ..Szczesc Boze
Plusów: 2 Gość 01.07.2018 21:39
Niezalogowany użytkownik Sędzia był życzliwszy dla Rosji. Ale Hiszpania grała kiepsko i może mieć pretensje głownie do siebie.
Plusów: 3 GAderypoluki 01.07.2018 19:53
Niezalogowany użytkownik Ktoś jeszcze uważa że ten psudoturniej nie jest wyreżyserowany? Faworycie poodpadali z drużynami nominalnie gorszymi i od pierwszego meczu jakoś tak dziwnie grali znacząco poniżej poziomu. Rosja wygrywa wszystko...a teraz została druga liga oraz Francja i Brazylia. Meksyk pokona Brazylię, Japonia powinna wygrać z Belgią, Dania-Chorwacja- wygra słabsza drużyna. Rosja ma być mistrzem świata i zdobędzie tytuł. Nie wiem jak Putin to robi, ale po MŚ będzie seria tajemniczych zniknięć żeby taki człowiek jak poprzednio ten co powiedział światu o Soczi tym razem siedział cicho.