Śląscy policjanci odznaczeni

dodane 13.07.2018 16:34

Agata Nurek /Radio eM

Podczas oficjalnych uroczystości z okazji Święta Policji w Katowicach wyróżniono funkcjonariuszy i wręczono im awanse na wyższe stopnie policyjne.

Święto Policji w Katowicach   Agata Nurek /Radio eM Święto Policji w Katowicach - Przez cały rok policjanci pracują i czekają na swoje święto - mówi Marcin Budzich ze Śląskiej Policji.

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach dziękował nie tylko policjantom, ale także ich rodzinom. Podkreślał, że praca policjanta wymaga wielu wyrzeczeń, dlatego nie można zapominać o wsparciu, jakie policjantom okazują ich bliscy każdego dnia.

Oprócz odznaczeń niektórzy funkcjonariusze otrzymali specjalne wyróżnienia od prezydenta Katowic, Marcina Krupy. Wśród nich jest sierżant sztabowy Agnieszka Krzysztofik.

Sierżant sztabowy Agnieszka Krzysztofik otrzymała specjalne wyróżnienia od prezydenta Katowic, Marcina Krupy   Agata Nurek /Radio eM Sierżant sztabowy Agnieszka Krzysztofik otrzymała specjalne wyróżnienia od prezydenta Katowic, Marcina Krupy Zdaniem policjantów najtrudniejsze wyzwania w ich pracy to zabezpieczanie wydarzeń masowych, zwłaszcza na arenach sportowych. Do takich z pewnością należy szczyt klimatyczny COP24, który w grudniu odbędzie się w Katowicach. Prezydent miasta podkreślił, że "jest pewien, iż śląscy policjanci zabezpieczą to wydarzenie profesjonalnie".

Śląska Policja świętuje   Agata Nurek /Radio eM Śląska Policja świętuje

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KATOWICE, ODZNACZENIA DLA POLICJI, ŚLĄSKA POLICJA, ŚWIĘTO POLICJI

Dodaj swój komentarz »

Uwaga! Komentarze do tej dyskusji mogą być dodawane wyłącznie przez osoby zalogowane. Zapraszamy do się lub zapisania.