107,6 FM

Grzegorz Kuciczek: osadzeni ciężko pracują nad zmianą życia

Rzecznik prasowy Dyrektora Zakładu Karnego w Wojkowicach, wychowawca, porucznik Grzegorz Kuciczek: mamy 1300 "podopiecznych", którym staramy się pomóc.

Porucznik Grzegorz Kuciczek
Radio eM

Zakład Karny w Wojkowicach to największa jednostka penitencjarna w woj śląskim. 50 procent osadzonych podejmuje pracę, często łączą pracę ze szkołą. Wszystkich pewnie nie zmienimy, ale wielu chce odmienić swoje życie, a po wyjściu na wolność dalej pracować nad sobą. Chcemy ich przygotować do tego - mówił dziś porucznik Grzegorz Kuciczek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • pepe
    19.07.2018 16:26
    Mówi prawde i nie udaje. Byłem tam i wiem. Ale nie każdy kto tam pracuje jest tak okej. Przemek W.
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.

Programy