107,6 FM

E. Budniok: BCC ma rozwiązania dla Metropolii

XXIII Śląska Gala BCC to do cykliczne spotkania biznesu. Przy okazji nagradzamy najlepszych przedsiębiorców. W tym roku chcemy rozmawiać o przyszłości Metropolii a mamy dla niej konkretne rozwiązania.

Eugeniusz Budniok: mamy rozwiązania dla Metropolii ( 09 08 2018 )
Radio eM

- Proponujemy Metropolii partnerów technologicznych i wsparcie w zakresie transportu, ochrony środowiska, szans dla lotniska. Mamy rozwiązania np komunikacyjne: transportu szynowego, który w naszych warunkach jest najlepszym wyjściem -  mówił w Radiu eM Eugeniusz Budniok, kanclerz Loży Katowickiej Business Centre Club.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.

Programy