107,6 FM

Racibórz czeka na złotą medalistkę

Racibórz dumny z Justyny Święty-Ersetic. Polka zdobyła dwa złote medale na lekkoatletycznych Mistrzostwach Europy w Berlinie.

Racibórz czeka na złotą medalistkę   Klub Viktoria Racibórz Mateusz Kornas /Radio eM W sobotę [11.08.18] najpierw indywidualnie w biegu na 400 metrów, a półtorej godziny później w sztafecie. Mama mistrzyni - Renata Święty, która oglądała zmagania córki na żywo, dzieli się z nami swoimi przeżyciami:

Racibórz czeka na Justynę Święty-Ersetic. Dwukrotna złota medalistka lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Berlinie, właśnie w Raciborzu się wychowała i zaczynała treningi. Tu mieszka jej rodzina. Przygodę z bieganiem rozpoczynała w raciborskim MKS-SMS Victoria.

Racibórz czeka na złotą medalistkę   Sławomir Szwed prezes klubu Viktoria Racibórz Mateusz Kornas /Radio eM Dziadek Stanisław i babcia mówią radiu eM jak przeżywali bieg po złoto swojej wnuczki:

Złota medalistka do rodzinnego Raciborza ma wrócić w czwartek. Justyna Święty-Ersetic w biegu na 400 metrów uzyskała 50,41 s. W polskiej historii, szybciej pobiegła od niej jedynie Irena Szewińska - 49,28 s.!

Racibórz czeka na złotą medalistkę   Racibórz czeka na złotą medalistkę Mateusz Kornas /Radio eM

« 1 »

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Najczęściej komentowane