107,6 FM

Miasto Bez Ogródek finiszuje

Od jutra [17.08.18] do niedzieli [19.08.18] w dwóch katowickich dzielnicach będą odbywały się plenerowe spektakle multimedialne.

Miasto Bez Ogródek finiszuje   Uczestniczki katowickich warsztatów Agata Nurek /Radio eM Pokazy są zwieńczeniem projektu "Miasto Bez Ogródek", w ramach, którego najmłodsi mieszkańcy Załęża i Zawodzia uczestniczyli w warsztatach artystycznych. W tym roku ich hasło przewodnie to "Luftujemy Bramy, Portretujemy Dzielnice". Mówi Anna Gamrot, koordynator projektu:

Celem projektu była aktywizacja młodych mieszkańców dzielnic, w których dostęp do kultury jest utrudniony. Mówią Klara i Renata, uczestniczki warsztatów filmowych:

Gdzie dokładnie odbędą się pokazy można sprawdzić facebook'owym profilu "Miasto bez ogródek. Luftujemy bramy, portretujemy dzielnice".  Była to już trzecia edycja projektu. Jej organizatorami są Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Poddańczy oraz Dom Aniołów Stróżów i Miasto Ogrodów Katowice. Pierwszy pokaz już jutro [17.08.18] przy ul Czecha, kolejno w sobotę [18.08.18] przy ul. Wyplera, a następnie w niedzielę [19.08.18] przy ul. Hałubki. Wszystkie rozpoczną się o godz. 18.00.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama