107,6 FM

Policjantka pomyliła mieszkania, zastrzeliła "intruza"

Tragicznie zakończyła się w Dallas w Teksasie pomyłka policjantki, która zastrzeliła mężczyznę w jego mieszkaniu, myśląc, że strzela do intruza, który dostał się do jej apartamentu.

Policja w Dallas poinformowała, że w czwartek wieczorem umundurowana funkcjonariuszka wracająca ze służby pomyliła mieszkania. Przekonana, że wróciła do domu, sięgnęła po broń widząc w środku obcego mężczyznę i strzeliła.

Policjantka sama wezwała następnie kolegów. Mężczyznę, do którego strzelała, przetransportowano do szpitala, ale lekarz mógł tam już tylko stwierdzić zgon.

Na czas śledztwa w sprawie tego zajścia policjantka została wysłana na urlop.

« 1 »
TAGI:
 • Gość
  08.09.2018 07:01
  Ludzie... To jest policjantka.... Przecież nawet bez powszechnego dostępu do broni ona akurat i tak miałaby broń....
 • Andrzej357
  08.09.2018 07:53
  Kto się orientuje odnośnie działań, jakie musi podjąć amerykański funkcjonariusz przed oddaniem strzału do człowieka? W Polsce mamy chyba dwukrotne "stój, policja!" + strzał ostrzegawczy.
 • Zbygniew
  08.09.2018 11:08
  Policjant w USA przed oddaniem strzału do człowieka musi odbezpieczyć broń. Ale to wygląda na morderstwo: pomyliła mieszkania, miała klucz do cudzego mieszkania i zastrzeliła faceta... najpierw bym sprawdził czy ich coś nie łączyło prywatnie... A z dostępem do broni to nie ma nic wspólnego, gdyby nie miała pistoletu to by go pchnęła nożem...
 • Zbygniew
  08.09.2018 11:44
  Natomiast inną sprawą jest to że po fakcie musi uzasadnić dlaczego strzelał.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama