107,6 FM

Uzależnienia będą kompleksowo leczone w Sosnowcu

Około 1300 osób skorzysta rocznie z Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień w Sosnowcu, które rozpoczęło działalność przy szpitalu miejskim.

Uzależnienia będą kompleksowo leczone w Sosnowcu   Wyremontowane pomieszczenia w Szpitalu Miejskim w Sosnowcu FOTO / Urząd Miejski w Sosnowcu Do tej pory placówka borykała się z problemami lokalowymi. Wybudowanie nowej siedziby było konieczne ze względu na coraz większe zapotrzebowanie na takie leczenie. Mówi wiceprezydent Sosnowca, Anna Jedynak:

Prezes szpitala miejskiego Artur Nowak  zwraca uwagę, na szerokie spektrum problemów, którymi zajmuje się placówka

Uzależnienia będą kompleksowo leczone w Sosnowcu   Nowa siedziba Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień w Sosnowcu FOTO / Urząd Miejski w Sosnowcu Pacjenci w Centrum przechodzą  terapię, która ma wesprzeć ich w dalszym życiu - mów Andrzej Wojciechowski z Wydziału Zdrowia Urzędu Miejskiego w Sosnowcu

Centrum zostało wybudowane nakładem 2 i pół miliona złotych. Przy ośrodku rozpoczyna działalność także odział zajmujący się uzależnieniami dzieci i Ich rodzin.

Uzależnienia będą kompleksowo leczone w Sosnowcu   Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień FOTO / Urząd Miejski w Sosnowcu

« 1 »

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama