107,6 FM

"Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji"

Na Śląsku zainaugurowano kampanię społeczną skierowaną głównie do seniorów. Jej przekaz ma być jasny - nie dajmy się oszukać!

"Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji"   Kampania organizowana jest przez Stowarzyszenie Manko Śląski Urząd Wojewódzki

Garnki, pościel, materac zdrowotny. Często takie produkty oferuje się na specjalnych pokazach. Sęk w tym, że prezentowane w ekskluzywnych hotelach, czy na wycieczce kosztują nawet 20 razy więcej. Dlatego powstała kampania społeczna "Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji". Ma ona ustrzec seniorów przed nieuczciwymi sprzedawcami. - Zgłosiły się do nas trzy seniorki, ofiary takich procederów - mówi autor kampanii Łukasz Salwarowski ze Stowarzyszenia "Manko":

Jak radzi Katarzyna Kilar z Inspekcji Handlowej w Katowicach - najlepiej na takich pokazać się nie pojawiać, jednak gdy już coś kupiliśmy, warto znać swoje prawa:

W ramach kampanii odbędą się spotkania i warsztaty dla seniorów m. in. w Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Łazach, Świętochłowicach, Zawierciu i Mikołowie.

« 1 »

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama