107,6 FM

Rusza kampania przeciwko homoseksualnej indoktrynacji w ZHP

Centrum Życia i Rodziny uruchamia kampanię przeciwko homoseksualnej indoktrynacji dzieci i młodzieży w Związku Harcerstwa Polskiego.

 - Większość rodziców, których dzieci należą do ZHP, nie zdaje sobie sprawy, jakie treści są tam przekazywane – zwraca uwagę Paweł Kwaśniak, Prezes Centrum Życia i Rodziny. - Dlatego uruchomiliśmy kampanię wzywającą władze ZHP do zaprzestania promowania homoseksualizmu i innych niemoralnych praktyk. Petycję można podpisać na stronie internetowej: www.teczowezhp.pl

Inicjatorzy akcji przekonują, że w ZHP pojawiło się w ostatnim czasie szereg inicjatyw mających na celu oswajanie młodych z homoseksualizmem. Na stronie teczowezhp.pl znaleźć można informacje np. o wydanej w 2015 r. publikacji „Każdy inny, wszyscy równi. Propozycja programowa Kwatery Głównej ZHP”, zawierającej m.in. scenariusze zbiórek poświęconych walce z homofobią już dla 6 – latków, czy o wydanym w czerwcu 2018 r. poradniku „Tężnia ducha”, z którego wynika, że aktywni homoseksualiści mogą w ZHP pełnić funkcje wychowawcze.

Można również przeczytać, że 28 października 2017 r. w Łodzi odbyło się spotkanie „Każdy inny, wszyscy równi: Homoseksualizm w pracy wychowawczej”, na które Zespół Wychowania Duchowego i Religijnego Chorągwi Łódzkiej zaprosił jako prelegentów aktywistów LGBT („Fabryka Równości”) oraz seks-edukatorów („SPUNK”). 17 maja2018 r. ten sam Zespół Wychowania Duchowego i Religijnego opublikował materiały promujące ruch LGBT z okazji „Międzynarodowego dnia Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii”. Materiały powstały we współpracy z grupą „Wiara i Tęcza. Chrześcijanie LGBTQ”.

Inicjatorzy akcji krytykują również fakt, że podczas Zlotu 100-lecia ZHP w Gdańsku odbyło się spotkanie młodzieży z Robertem Biedroniem, Prezydentem Słupska a zarazem znanym działaczem LGBT.

Centrum Życia i Rodziny, organizator kampanii, to fundacja, której celem jest obrona ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz obrona rodziny opartej na małżeństwie kobiety i mężczyzny, otwartej na przyjęcie i wychowanie dzieci. CZiR jest m.in. organizatorem Marszów dla Życia i Rodziny odbywających się w 160 miastach Polski a także innych wydarzeń i kampanii społecznych.

« 1 »
 • Hrabia
  22.09.2018 18:27
  Kosciol jest nietykalny I NIE podlega krytyce,.
 • tadeuszogorek
  23.09.2018 08:17
  Promowanie homoseksualizmu wśród dzieci zasługuje na natychmiastową interwencję władz pastwowych. Rodzice dzieci winni natychmiast zażądać usunięcia aktywistów LGTB z szeregów zwiazku harcerskiego.
  doceń 12
 • tadeuszogorek
  24.09.2018 09:34
  W czerwcu 2018 Główna Kwatera ZHP dopuściła praktykujących homoseksualistów do funkcji wychowawców dzieci i młodzieży. Pół roku wcześniej ZHP zorganizowało dla instruktorów harcerskich warsztaty prowadzone przez aktywistów homoseksualnych i seks-edukatorów, połączone z projekcją filmu propagandowego „kina LGBT”. A wszystko to za pieniądze polskiego podatnika. (Nasz Dziennik).
  doceń 7
 • Drużynowy
  24.09.2018 09:38
  Jak się rodzicowi niepodoba że w Łodzi ktoś tam coś tam o homo-sreko-eko- niewiadomo ulotkę wydał, to na pewno będzie go to w Hrubieszowi, czy w Szczecinie interesowało, gdy wysyła dziecko na udane zbiórki harcerskie i obozy, po których dziecko wraca zadowolone i nauczone prawa harcerskiego że żyje Bogu i Polsce. ZHP to organizacja pozarządowa, nic władze państwowe nie wskórają, jedyny sposób na wychowanie swojego dziecka zgodnie z ideami w któe rodzi sam wierzy to albo uczestniczyć w harcerstwie, samemu założyć mundur i wspierać drużynowego, albo też po prostu wybrać inną organizację harcerską. SHK Zawisza? ZHR? Zostaje też zawsze ruch światło życie, czyt. oaza.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama