107,6 FM

Ksiądz rapuje: ChWDP. "Chrystus Wam Daje Pokój!"

Kapelan białostockiego poprawczaka i egzorcysta ks. Adam Anuszkiewicz nagrał hip-hopowy utwór pt. „Miłość do Kościoła”. To przeróbka utworu grupy Hemp Gru.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • gość
  21.09.2018 19:49
  Chorału gregoriańskiego już w seminariach nie uczą, więc ksiądz śpiewa jak umie w myśl znanej piosenki: śpiewać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej...., ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi...
  doceń 7
 • MariaW
  25.09.2018 22:53
  Podziwiam odwagę i pasję - niech księdzu Bóg błogosławi.
  doceń 0
 • k
  02.10.2018 11:59
  To jest destrukcja tożsamości Kościoła i mieszanie perwersji - rap i hip-hop są jednymi z najbardziej wyuzdanych rodzajów pseudo-muzyki - z tym, co święte i odnoszące się do Pana naszego Jezusa Chrystusa i do Jego Kościoła. Powiedziano przecież [Mt 7,06]:

  Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały.
  doceń 0
 • WUDE
  23.10.2018 13:48
  Bez przesady wszyscy, którzy wieszacie psy na tym księdzu - przecież on pracuje w zakładzie karnym... Formę dostosował do odbiorców... Fakt, że mało oryginalne, interesujące i przebojowe ale cel chyba jest inny - przemówić do tych, do których z gruntu nie da się przemówić... Za to wielkie uznanie!!!
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama