107,6 FM

O. Szustak: Poszedłem w habicie na "Kler"

Co sądzi o tym filmie?

 

(początek tego tematu - ok. 7:00)

[NV#250] Poszedłem w habicie na KLER:)
Langusta na palmie

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:
 • A
  04.10.2018 12:36
  Beznadziejny w sensie "bez nadziei"
  doceń 1
 • Paweł
  05.10.2018 10:13
  Zdumiewa mnie zaangażowanie katolickich mediów w promocję tego filmu.
 • jo_tka
  05.10.2018 11:01
  Wszystkich chcących wyrokować na temat czyjegoś popadnięcia w herezję proszę o okazanie dokumentu od kompetentnej władzy kościelnej, że są prawnie umocowani do orzekania i wydawania wyroków w tej dziedzinie i to bez przeprowadzenia postępowania sądowego w sądzie kościelnym.

  Dla przypomnienia: publiczne dokonywanie samosądu jest przestępstwem.
 • Lucjan
  09.10.2018 10:02
  Film potrzebny społeczeństwu, uzmysławia i pokazuje na tacy jak Katoliccy Duchowni odklejeni są w obecnych czasach a wręcz zaprzeczają naukom Chrystusa. Niestety Ale film pokazuje smutną prawdę którą widać na wyciągnięcie ręki i tylko nieliczni próbują coś w tym kierunku robić żeby oddzielić plewy od ziarna ....
  doceń 6

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama