107,6 FM

12.09.2018 | Wiejska plotkara w programie Credo?

Tekla Klebetnica, czyli wiejska plotkara. O muzyce płynącej z serca; o tym, że z gór jest bliżej do nieba i o ludzkiej życzliwości na wszystkich krańcach Świata.

12.09.2018 | Wiejska plotkara w programie Credo?   Spotkaliśmy się po raz pierwszy w sierpniu w plenerowym studiu Radia eM w Ustroniu. Od samego początku było wiadomo, że warto wrócić do rozmowy i do gorącej muzyki Tekli Klebetnicy. W studiu Radia eM Anna Czupryn, Zygmunt Czupryn i Staszek Szewczyk.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

21.00 Credo - rozmowy o wierze

21.00 Credo - rozmowy o wierze  

Porozmawiamy o muzyce od i dla Boga, o rozpoznawaniu znaków czasu, czy teraz jest czas łaski dla wierzących? Nie zabraknie też dużo dobrej muzyki.

 

 

Programy