107,6 FM

19.09.2018 | Kto wstał z kanapy?

Gdy ponad dwa late temu usłyszała wezwanie papieża Franciszka, by wstać z kanapy, stwierdziła: "to do młodzieży". Dziś Małgorzata Wildner mówi o tym, jak dobrze być posłuszną.

19.09.2018 | Kto wstał z kanapy?  

 

Gość w dom, Bóg w dom - na zdjęciu Małgorzata Wildner i ojciec Walter Wokorach. W programie Credo Małgosia opowiada o tym, jak goście, którzy zamieszkali w jej domu w czasie Światowych Dni Młodzieży, odmienili jej życie.

- Dla nas to jest naturalne, jeśli mamy możliwości, pomagamy - o tym jak wygląda życie codzienne rodziny Małgosi

Goście z Ugandy opowiedzieli rodzinie Małgosi o innym świecie, w tej części audycji usłyszycie o tym, co zmieniła ich historia w domu w Mysłowicach

Fundacja EDUganda www.eduganda.org Na zakończenie posłuchajcie o tym jak razem pomagać

19.09.2018 | Kto wstał z kanapy?  

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

21.00 Credo - rozmowy o wierze

21.00 Credo - rozmowy o wierze  

Porozmawiamy o muzyce od i dla Boga, o rozpoznawaniu znaków czasu, czy teraz jest czas łaski dla wierzących? Nie zabraknie też dużo dobrej muzyki.

 

 

Programy