107,6 FM

Wytarte paciorki

U jezuitów w Gliwicach w weekend odbędzie się święto Różańca dla parafian i gości.

W piątek 5 października w auli Matki Boskiej Kochawińskiej od 19.00 do 21.00 przewidziane są świadectwa, a później rozpoczną się dwa nurty modlitwy różańcowej. W kościele będzie całonocna adoracja, a mężczyźni, młodzieńcy i chłopcy będą uczestniczyć w „Jerychu Różańcowym”, obchodząc granice parafii.

W pierwszą sobotę miesiąca odbędzie się całodniowa sesja o Różańcu. Konferencje wygłosi o. Stanisław Gruszka, redemptorysta (o 9.30 i 16.00). W programie jest duża dawka modlitwy, Eucharystie celebrowane będą o 12.00 i 18.00. Przewidziane są także prezentacja Apostolatu Margaretka i nabożeństwo wynagradzające (o 16.45), medytacja biblijna i wieczór poetycko-muzyczny. W niedzielę na każdej Mszy będzie kazanie o mocy Różańca. Ponadto w sobotę odbędą się warsztaty robienia różańca i kiermasz książek

Program: jezuicigliwice.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama