107,6 FM

07.10. 2018 - Były punk misjonarzem/Z wizytą w Turcji

07.10. 2018 - Były punk misjonarzem/Z wizytą w Turcji   Ks. Grzegorz Wita opowie o programie Aniołowie Misji Agnieszka Skrzypczyk/ Radio eM

W magazynie misyjnym ważne informacje misyjne z archidiecezji katowickiej - ks. Grzegorz Wita podsumuje kilkuletni program "Aniołów Misji".

W programie m. in. świadectwo byłego punka - ojca Tomasza Miki. To dominikanin, który dziś pracuje w Witebsku.

Na chwilę zajrzymy też do duszpasterstwa akademickiego w Witebsku.

07.10. 2018 - Były punk misjonarzem/Z wizytą w Turcji   Dominika Szczawińska i studenci z Białorusi Dominika Szczawińska/ Radio eM

Wybierzemy się też do Turcji. Krzysztof Błażyca z Gościa Niedzielnego opowie o tym co stało się z ziemią pierwszych chrześcijan i kto dziś przyjmuje tam wiarę w Jezusa Chrystusa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Programy