107,6 FM

Kontrkandydaci Marcina Krupy

Na antenie Radia eM zaprezentowaliśmy sylwetki głównych kontrkandydatów Marcina Krupy w wyścigu o fotel prezydenta Katowic.

Kontrkandydaci Marcina Krupy   Jarosław Makowski, kandydat PO na prezydenta Katowic Marcin Iciek /Radio eM Jarosław Makowski, wspólny kandydat Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej wielokrotnie podkreślał w swojej kampanii, że nie chce być 'kandydatem zza biurka' i ma zamiar organizować spotkania z mieszkańcami miasta o wiele częściej niż jest to praktykowane do tej pory. A jak wyglądałyby Katowice pod jego rządami...?

Kontrkandydaci Marcina Krupy   Jarosław Gwizdak, sędzia i były prezes Sądu Rejonowego Katowice-Zachód, kandydat na prezydenta Katowic Marcin Iciek /Radio eM Jarosław Gwizdak to nowa postać na lokalnej scenie politycznej. To były prezes Sądu Rejonowego Katowice-Zachód i założyciel stowarzyszenia "Prawo do Katowic". Reporter Radia eM pytał Jarosława Gwizdaka, jaka jest jego wizja Katowic.

Kontrkandydaci Marcina Krupy   Ilona Kanclerz, kandydatka Śląskiej Partii Regionalnej na prezydenta Katowic Marcin Iciek /Radio eM Z kolei przyszłościową wizję stolicy regionu zaprezentowała na antenie Radia eM Ilona Kanclerz. Kandydatka Śląskiej Partii Regionalnej opowiedziała, jak wyobraża sobie miasto pod własnymi rządami za kilka lat.

Wybory odbędą się 21 października.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama