Kontrkandydaci Marcina Krupy

dodane 08.10.2018 16:50

Marcin Iciek /Radio eM

Na antenie Radia eM zaprezentowaliśmy sylwetki głównych kontrkandydatów Marcina Krupy w wyścigu o fotel prezydenta Katowic.

Jarosław Makowski, kandydat PO na prezydenta Katowic   Marcin Iciek /Radio eM Jarosław Makowski, kandydat PO na prezydenta Katowic Jarosław Makowski, wspólny kandydat Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej wielokrotnie podkreślał w swojej kampanii, że nie chce być 'kandydatem zza biurka' i ma zamiar organizować spotkania z mieszkańcami miasta o wiele częściej niż jest to praktykowane do tej pory. A jak wyglądałyby Katowice pod jego rządami...?

Jarosław Gwizdak, sędzia i były prezes Sądu Rejonowego Katowice-Zachód, kandydat na prezydenta Katowic
  Marcin Iciek /Radio eM Jarosław Gwizdak, sędzia i były prezes Sądu Rejonowego Katowice-Zachód, kandydat na prezydenta Katowic Jarosław Gwizdak to nowa postać na lokalnej scenie politycznej. To były prezes Sądu Rejonowego Katowice-Zachód i założyciel stowarzyszenia "Prawo do Katowic". Reporter Radia eM pytał Jarosława Gwizdaka, jaka jest jego wizja Katowic.

Ilona Kanclerz, kandydatka Śląskiej Partii Regionalnej na prezydenta Katowic   Marcin Iciek /Radio eM Ilona Kanclerz, kandydatka Śląskiej Partii Regionalnej na prezydenta Katowic Z kolei przyszłościową wizję stolicy regionu zaprezentowała na antenie Radia eM Ilona Kanclerz. Kandydatka Śląskiej Partii Regionalnej opowiedziała, jak wyobraża sobie miasto pod własnymi rządami za kilka lat.

Wybory odbędą się 21 października.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ILONA KANCLERZ, JAROSŁAW GWIZDAK, JAROSŁAW MAKOWSKI, KANDYDAT NA PREZYDENTA KATOWIC, KONTRKANDYDACI, PREZYDENT KATOWIC, WYBORY SAMORZĄDOWE

Sponsorowane

AutoCZESCIonline24.pl