107,6 FM

Watykan: Papież upadł

Ojciec Święty, wracając dzisiaj z auli synodalnej do Domu Świętej Marty, upadł, ale szybko wstał i ma się dobrze - powiedział dziennikarzom rzecznik Stolicy Apostolskiej Greg Burke.

« 1 »
 • Krk
  09.10.2018 20:12
  tytuł zamierzony? A portal chyba katolicki...
  doceń 8
 • ART
  09.10.2018 21:57
  To pierwszy upadek. Będzie jeszcze dwa. I coś mi się wydaje iż nie mamy wyjścia: Albo za Nim albo w ogóle. Utyskiwania nie mają sensu. Tylko nas osłabiają... ,.
 • gośćKA
  10.10.2018 16:18
  Tytuł niefortunny, komentarze - jeszcze bardziej
  doceń 6
 • gosc
  11.10.2018 06:47
  Tyle tu kpin z upadku papieża i mowy o tym, że to nie powinno być na pierwszej stronie a gdzie żeście byli jak tu były newsy ze sportu jeden po drugim o tym kto z kim wygrał a kto przegrał. Czy informacje sportowe bardziej nadają się na czołówkę katolickiego portalu? Doprawdy "prawdziwi" z was katolicy i wiecie co dla katolika jest ważniejsze, mecz siatkówki czy informacje o papieżu.
  doceń 6

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama