107,6 FM

Aktywiści LGBT pozwali Kaję Godek? Jest odpowiedź zainteresowanej

Szefowa fundacji Życie i Rodzina opublikowała oświadczenie w sprawie medialnych doniesień o pozwie.

W mediach pojawiła się informacja o pozwie, jaki grupa 15 osób związanych ze środowiskami LGBT przeciwko Kai Godek, w związku z jej wypowiedzią z maja br. z programu "Tak czy nie" na antenie telewizji Polsat News. Pozew ma dotyczyć słów, w których Godek nazwała homoseksualną skłonność premiera Irlandii "dziwną", a homoseksualizm "zboczeniem".

Znana obrończyni życia odniosła się do tych informacji w oświadczeniu, jakie opublikowała na stronie internetowej fundacji "Życie i Rodzina". Z jego treści dowiadujemy się, że Godek jak dotąd nie otrzymała pozwu, a informacje medialne sugerują, że sprawa jest w toku, co wyraźnie pokazuje, że działania te mają charakter medialnego terroru skierowanego przeciwko niej. 

Godek podkreśla, że w opinii prawników nie ma możliwości występowania o ochronę dóbr osobistych w formie pozwu zbiorowego. Jej zdaniem w programie, o którym mowa, nie padło żadne sformułowanie nadające się na proces, w związku z czym od kilku dni wybrani dziennikarze lewicowych mediów próbują skontaktować się z nią i przepytywać o wypowiedź z programu "w taki sposób, abym wreszcie powiedziała coś, co na proces się nada".

Jednocześnie zaznacza, że podtrzymuje swoje opinie wypowiedziane na antenie Polsat News.

« 1 »
 • Wierny czytelnik
  11.10.2018 23:04
  Uwaga. Lobby homoseksualne oraz ateistyczne zaśmieca forum. Dremor, nigdy nie przyznał, że Jezus jest jego jedynym Panem i Zbawicielem, więc co robi na forum katolickiego pisma? Lobbuje, manipuluje, sieje niepokój.
 • WSZYSkie chopy to PIJoki
  11.10.2018 23:10
  Musiałbym być homosiem, żeby iść do sądu za jakże obraźliwą opinię, że wszystkie chłopy to pijaki. Przecież jest to krzywdzący stereotyp, że aż mi się pić chce że smutku chociaż nigdy nie pije.
  doceń 1
 • tadeuszogorek
  12.10.2018 14:03
  Człowiek homo ma takie same prawa jakie ma człowiek hetero seksualny. A więc słowa pani Godek są wysoce nie moralne i karalne co każdy sąd powinien potraktować kategorycznie. Kilka lat dla tej pani ostudziłoby jej głowę.
  doceń 3
 • Katolik k
  15.10.2018 20:08
  Miala byc dobra zmiana a jest coraz gorsza.Klamstwa,oszczerstwa pogardliwe epitety przemieszane modlitwami...Nie dosc,ze zakazu aborcji nie ma to jeszcze i doszla pogarda do najslabszych,uchodzcow,niepelnosprawnych czy tych z kolorowymi flagami albo co konstytucji bronia.Chyba sam diabel zaczal wami sterowac.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama