Aktywiści LGBT pozwali Kaję Godek? Jest odpowiedź zainteresowanej

dodane 11.10.2018 14:13

wt /zycierodzina.pl

Szefowa fundacji Życie i Rodzina opublikowała oświadczenie w sprawie medialnych doniesień o pozwie.

Aktywiści LGBT pozwali Kaję Godek? Jest odpowiedź zainteresowanej   Jakub Szymczuk /Foto Gość

W mediach pojawiła się informacja o pozwie, jaki grupa 15 osób związanych ze środowiskami LGBT przeciwko Kai Godek, w związku z jej wypowiedzią z maja br. z programu "Tak czy nie" na antenie telewizji Polsat News. Pozew ma dotyczyć słów, w których Godek nazwała homoseksualną skłonność premiera Irlandii "dziwną", a homoseksualizm "zboczeniem".

Znana obrończyni życia odniosła się do tych informacji w oświadczeniu, jakie opublikowała na stronie internetowej fundacji "Życie i Rodzina". Z jego treści dowiadujemy się, że Godek jak dotąd nie otrzymała pozwu, a informacje medialne sugerują, że sprawa jest w toku, co wyraźnie pokazuje, że działania te mają charakter medialnego terroru skierowanego przeciwko niej. 

Godek podkreśla, że w opinii prawników nie ma możliwości występowania o ochronę dóbr osobistych w formie pozwu zbiorowego. Jej zdaniem w programie, o którym mowa, nie padło żadne sformułowanie nadające się na proces, w związku z czym od kilku dni wybrani dziennikarze lewicowych mediów próbują skontaktować się z nią i przepytywać o wypowiedź z programu "w taki sposób, abym wreszcie powiedziała coś, co na proces się nada".

Jednocześnie zaznacza, że podtrzymuje swoje opinie wypowiedziane na antenie Polsat News.

«« | « | 1 | » | »»
Przeczytaj komentarze | 45 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 Katolik k 15.10.2018 20:08
Niezalogowany użytkownik Miala byc dobra zmiana a jest coraz gorsza.Klamstwa,oszczerstwa pogardliwe epitety przemieszane modlitwami...Nie dosc,ze zakazu aborcji nie ma to jeszcze i doszla pogarda do najslabszych,uchodzcow,niepelnosprawnych czy tych z kolorowymi flagami albo co konstytucji bronia.Chyba sam diabel zaczal wami sterowac.
Plusów: 1 tadeuszogorek 15.10.2018 09:41
Kiedy za mówienie prawdy jakaś zboczona klika ciąga porządnych ludzi po sądach, to jest to wyraźny znak, że szatan zdobywa nowe przyczółki.
A z drugiej strony jest to znak, że te przekupne sądy należy NATYCHMIAST zreorganizować, wyrzucając na zbity pysk połowę przekupnych sędziów.
Plusów: 1 M. 15.10.2018 09:04
Niezalogowany użytkownik Dremor, proszę w takim razie o podanie takiego wyrazu w języku polskim, który nie będzie, według Ciebie, posiadał negatywnego ładunku emocjonalnego, a odda w pełni istotę tego, co wyraziła Pani Godek, iz homoseksualizm jest zboczeniem. Z gory dziękuję
Plusów: 1 velario 12.10.2018 15:41
@TadeuszOgorek: prześladowanie kogoś może przybrać postać terroryzmu. Ale pozwanie kogoś przed sąd, gdzie będzie mógł na równych prawach z drugą stroną przedstawić swoje racje i argumenty nie ma z terroryzmem nic wspólnego.

wszystkie komentarze >

Sponsorowane

AutoCZESCIonline24.pl