107,6 FM

Kontrkandydaci Stanisława Piechuli

Dziś [11.10.18] sprawdzamy kto kandyduje w Mikołowie. Na 107,6 fm zaprezentowaliśmy kontrkandydatów Stanisława Piechuli w walce o stanowisko burmistrza Mikołowa.

Kontrkandydaci Stanisława Piechuli   Michał Rupik z KWW Górnośląskich Samorządowców Lokalnych, kandydat na burmistrza Mikołowa Marcin Iciek /Radio eM Pierwszy z kontrkandydatów, Michał Rupik z KWW Górnośląskich Samorządowców Lokalnych. Jak sam podkreśla, jest mieszkańcem Mikołowa od urodzenia a z samorządem związany jest od 12 lat. W obecnej kadencji pełni funkcję Przewodniczącego Rady Miejskiej - a zawodowo jest ratownikiem medyczny,. Który z punktów programu dla Mikołowa uznaje za najistotniejszy?

Kontrkandydaci Stanisława Piechuli   Irena Radomska, KWW Skuteczni, kandydatka na burmistrza Mikołowa Marcin Iciek /Radio eM Kolejną kandydatką na burmistrza Mikołowa jest Irena Radomska, reprezentująca swój komitet wyborczy "Skuteczni". W swoim programie i na billboardach mówi: "10x tak dla rozwoju Mikołowa". W latach 2007 – 2018 Irena Radomska była Dyrektorem I Liceum Ogólnokształcącego w Mikołowie, udzielała się również w przestrzeni działalności charytatywnej. Kandydatka z dumą podkreśla, że może zostać pierwszą panią burmistrz w historii Mikołowa.
Kontrkandydaci Stanisława Piechuli   Adam Zawiszowski z PiS, kandydat na burmistrza Mikołowa Joanna Wyleżoł /Radio eM "Dla ludzi, dla Mikołowa" - z takim hasłem w wyścigu o fotel burmistrza Mikołowa staruje Adam Zawiszowski. Pracownik Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Katowicach ubiega się o bycie burmistrzem jako reprezentant Prawa i Sprawiedliwości. Ma doświadczenie samorządowe, był już zastępcą burmistrza. A dlaczego powinien zastąpić Stanisława Piechulę?
Wybory samorządowe odbędą się 21 października

 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama