107,6 FM

Zaskakująca deklaracja Leszka Millera. Na kogo zagłosuje były premier w warszawskich wyborach?

Były premier Leszek Miller zapowiedział w poniedziałek w radiu Tok FM, że w wyborach na prezydenta Warszawy odda swój głos na kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego. Wyraził także nadzieję, że Trzaskowski wygra już w pierwszej turze i drugiej tury nie będzie.

Leszek Miller był pytany w poniedziałek w radiu Tok FM, na kogo odda swój głos w niedzielnych wyborach na prezydenta Warszawy. Jak zaznaczył były lider SLD, nie zagłosuje na żadnego z kandydatów lewicowych.

"Ja zagłosuję na pana (Rafała) Trzaskowskiego i to już w pierwszej turze z nadzieją, że być może drugiej nie będzie" - zadeklarował Miller. Były premier przyznał także, że uważnie przyglądał się piątkowej debacie kandydatów na prezydenta Warszawy, a w szczególności "wymianie poglądów pomiędzy Rafałem Trzaskowskim a Patrykiem Jakim".

"Według mnie (Rafał) Trzaskowski wygrał, choć nie przez nokaut, raczej na punkty, ale to wystarczyło, żebym się upewnił w swoim wyborze" - ocenił Miller. "Mówiłem już wcześniej, że Włodzimierz Czarzasty nie dał mi szansy głosować na kandydata SLD" - dodał. Jak wyjaśnił, "jest wiele czynników, które nie pozwalają mu oddać głos na kandydata SLD na prezydenta Warszawy, Andrzeja Rozenka".

Wybory samorządowe odbędą się 21 października, a druga tura wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast - 4 listopada.

« 1 »
 • Tomaszszcz
  15.10.2018 13:26
  Komunista ATEISTA głosuje na ateiste !
  doceń 15
 • Anna
  15.10.2018 16:10
  Po co ta informacja na tym portalu? Co ma pogłębić? Moją wiarę? Tu nie szukam taniej sensacji.
  doceń 15
 • mATEUSZ
  15.10.2018 18:58
  Ładne clickbaity zaczęliście stosować. Kiedyś tego nie było na stronie Gościa.
  doceń 12
 • ds
  17.10.2018 20:52
  Czy opinia tego pana, byłego sekretarza PZPR, jest tak ważna, że należy ją publikować i reklamować na łamach tygodnika katolickiego?
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama