107,6 FM

14. 10. 2018 - Śląska Misja Boliwia/Jak pomagać Ugandzie?

W niedzielę w radiowym studio gościła Śląska Misja Boliwia. Mówiliśmy też o tym, jak rozumieć papieskie orędzie na Światowy Dzień Misyjny.

Agnieszka, Ola, Celina i Magda były w Boliwii   Agnieszka, Ola, Celina i Magda były w Boliwii
Agnieszka Skrzypczyk/ Radio eM
 
 
 
Na początek ks. Grzegorz Wita, dyrektor Papieskich Dzieł Misyjnych w archidiecezji katowickiej wyjaśni nam papieskie przesłanie na Światowy Dzień Misyjny, który już 21. października.
 
 
W studiu Radia eM pojawiły się dziewczyny, które wzięły udział w projekcie Śląska Misja Boliwia. Wolntariuszy w El Alto zajmowały się dziećmi m. in. w sierocińcu i świetlicy.
 
 
Ks. Walter z Ugandy opowie o swojej pracy z młodzieżą w Ugandzie. Posłuchajmy także, jak dołączyć do działań na rzecz Fundacji EduGANDA.
 
 
 
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Programy