107,6 FM

Kontrkandydaci Małgorzaty Mańki-Szulik

Na antenie Radia eM prezentowaliśmy sylwetki trzech z siedmiu kontrkandydatów Małgorzaty Mańki-Szulik w walce o fotel prezydenta Zabrza.

Kontrkandydaci Małgorzaty Mańki-Szulik   Kamil Żbikowski, kandydat Stowarzyszenia "Lepsze Zabrze" na prezydenta Zabrza Pierwszym z nich jest Kamil Żbikowski z Komitetu Wyborczego "Lepsze Zabrze". Z wykształcenia prawnik, mający również wykształcenie ekonomiczne. Chwali się znajomością trzech języków: angielskiego, hiszpańskiego i francuskiego. Reporterowi Radia eM tłumaczył skąd pomysł na start członków Stowarzyszenia Lepsze Zabrze w wyborach.

Kontrkandydaci Małgorzaty Mańki-Szulik   Agnieszka Rupniewska, niezależna kandydatka na prezydenta Zabrza, popierana przez Koalicję Obywatelską Kolejna kandydatka to Agnieszka Rupniewska. Sama siebie przedstawia jako kandydatkę niezależną, ala mającą poparcie Koalicji Obywatelskiej - czyli Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. Przedsiębiorca i prawnik, swój program opiera na trzech najważniejszych filarach.

Kontrkandydaci Małgorzaty Mańki-Szulik   Mirosław Dynak, kandydat KW "Wolni i Solidarni" na prezydenta Zabrza Trzeci kandydat to Mirosław Dynak, reprezentujący Komitet Wyborczy "Wolni i Solidarni". Mirosław Dynak to działacz w Związku Zawodowym "Kadra" a także radny Rady Miejskiej obecnej kadencji. A oto jak motywuje swój start w wyścigu prezydenckim.

W Wyborach startują również: Borys Borówka (PiS), Łukasz Kowalkowski (Kukiz '15), Adam Kudzia (Zabrze Dla Każdego) i Krzysztof Malanowski (Ruch Społeczny Dla Zabrza).

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama