107,6 FM

Nastoletnie satanistki planowały mord na dzieciach

Szokujące informacje ze środkowej Florydy podała telewizja CNN. Zatrzymano tam 11- i 12-latkę, które planowały mord na młodszych uczennicach ich własnej szkoły. Do nieszczęścia nie doszło dzięki czujności rodziców i wicedyrektora szkoły.

Zaczęło się od tego, że automatyczny system powiadomił rodziców nastolatek o ich nieobecności w szkole. Jedna z matek zareagowała, dzwoniąc do szkoły i mówiąc, że prawdopodobnie zaszła pomyłka, bo córka powinna być na zajęciach. Wicedyrektor szkoły poszedł na obchód budynku. W jednej z toalet znalazł obie nastolatki uzbrojone w cztery noże (dwa z nich miały po kilkanaście centymetrów długości), nożyczki i nóż krojenia do pizzy. Miały też czarę, z której planowały pić krew swych ofiar. Miały nimi być młodsze uczennice. Dziewczyny zeznały, że chciały zabić 15-25 dzieci, pić ich krew, jeść ich mięso, a potem popełnić samobójstwa, by złączyć się z szatanem.

Według władz, nie były to tylko głupie żarty. Dziewczyny razem spędziły weekend. Przez cały dzień oglądały horrory, a potem planowały mord.  Wcześniej słuchały piosenek o śmierci (Eminema, Florence And The Machine), oglądały horrory. U jednej z nich znaleziono odręcznie narysowaną mapę prowadzącą do szkolnej łazienki, opisanej jako "krwawa łaźnia" oraz krótki, mroczny wiersz. Dziewczyny szukały w internecie informacji o sposobach pozbawiania życia.  Ślady planów zbrodni znaleziono także na ich Snapchacie.

2 Florida girls planned school knife attack as part of ritual to worship Satan
10News WTSP

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama