107,6 FM

Nastoletnie satanistki planowały mord na dzieciach

Szokujące informacje ze środkowej Florydy podała telewizja CNN. Zatrzymano tam 11- i 12-latkę, które planowały mord na młodszych uczennicach ich własnej szkoły. Do nieszczęścia nie doszło dzięki czujności rodziców i wicedyrektora szkoły.

Zaczęło się od tego, że automatyczny system powiadomił rodziców nastolatek o ich nieobecności w szkole. Jedna z matek zareagowała, dzwoniąc do szkoły i mówiąc, że prawdopodobnie zaszła pomyłka, bo córka powinna być na zajęciach. Wicedyrektor szkoły poszedł na obchód budynku. W jednej z toalet znalazł obie nastolatki uzbrojone w cztery noże (dwa z nich miały po kilkanaście centymetrów długości), nożyczki i nóż krojenia do pizzy. Miały też czarę, z której planowały pić krew swych ofiar. Miały nimi być młodsze uczennice. Dziewczyny zeznały, że chciały zabić 15-25 dzieci, pić ich krew, jeść ich mięso, a potem popełnić samobójstwa, by złączyć się z szatanem.

Według władz, nie były to tylko głupie żarty. Dziewczyny razem spędziły weekend. Przez cały dzień oglądały horrory, a potem planowały mord.  Wcześniej słuchały piosenek o śmierci (Eminema, Florence And The Machine), oglądały horrory. U jednej z nich znaleziono odręcznie narysowaną mapę prowadzącą do szkolnej łazienki, opisanej jako "krwawa łaźnia" oraz krótki, mroczny wiersz. Dziewczyny szukały w internecie informacji o sposobach pozbawiania życia.  Ślady planów zbrodni znaleziono także na ich Snapchacie.

2 Florida girls planned school knife attack as part of ritual to worship Satan
10News WTSP

« 1 »
 • jan
  27.10.2018 12:42
  Na szczęście w katolickiej Polsce jest tylko kilkanaście tysięcy zarejestrowanych osób wykonujących zawód wróżbiarza.
 • pogodzona
  27.10.2018 13:11
  Dlaczego we wpisie HM ujawnia się tyle agresji?? A może raczej trzeba się przerazić? Czym te dzieci nasiąkły i dlaczego ich najbliżsi tego nie widzą? Przecież te dzieciaki (bo pisanie o nich nastolatki - aczkolwiek prawdziwe, jest jakoś na wyrost) nie wzrastają w próżni. Ale pytanie - czy w Polsce, tej podobno chrześcijańskiej, jest lepiej? Bo przecież i u nas tyle stacji telewizyjnych i innych mediów z wróżbami, czarami, a od długiego już czasu wszechobecne haloweenowanie A jeżeli mówienie o Bogu, o dobru, o sensie życia - to tylko z przekąsem. A o szatanie, grzechu, potrzebie nawrócenia i pokuty, to tylko w kategoriach sensacji albo pobłażliwego tolerowania "moherów". Czy dzieci naprawdę na co dzień mają skąd czerpać do "wzrastania w mądrości i łasce u Boga i u ludzi" ? Może tak na to należy spojrzeć - jakie środowisko wzrastania my, dorośli, serwujemy dzieciom? I wirtualnie, i w realu?
  doceń 16
 • Katolik k
  27.10.2018 13:31
  Tak dla przypomnienia i rozwagi ... Gospa w Medziugoriu 1.X.1981 oglosila,ze wszystkie religie sa rowne....
  doceń 5
 • ja
  29.10.2018 12:33
  Tak? No proszę a to słowa Maryj z objawień przez widzącą ją Mirjanę: "powiedz wszystkim, że to wy jesteście podzieleni na ziemi. Muzułmanie i prawosławni, z tego samego tytułu co katolicy są równi przed Moim Synem i przede Mną; wszyscy jesteście moimi dziećmi. Oczywiście wszystkie religie nie są równe, ale ludzie są równi przed Bogiem (...)". Nie wystarczy należeć do Kościoła Katolickiego, aby zostać zbawionym (...)".

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama