107,6 FM

Ostatnie miejsca dla Polaków na ŚDM Panama 2019

Gdzie szukać informacji?

Zostało już tylko ok. 50. wolnych miejsc dla Polaków chcących uczestniczyć w Światowych Dniach Młodzieży w Panamie w 2019 roku.

Ks. Emil Parafiniuk, dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM zachęca, by na spotkanie do Panamy wyjechać w grupie. „Na stronie panama2019.pl uruchomiliśmy zakładkę o nazwie ‘bank wolnych miejsc’, gdzie każdy kto szuka wolnego miejsca może się zgłosić. My odradzamy wyjazd bez grupy dlatego, że Światowe Dni Młodzieży to jest wydarzenie wspólnotowe, a nie indywidualna turystyka, dlatego bardzo serdecznie zachęcamy, żeby szukać miejsc i razem z grupą wyruszyć na to wydarzenie” - powiedział ks. Parafiniuk.

W Światowych Dniach Młodzieży w Panamie, które rozpoczną się 22 stycznia 2019 r., weźmie udział ok. 3,5 tys. młodych Polaków.

« 1 »

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama