Ruch Chorzów marzy o awansie

dodane 09.11.2018 11:09

Mateusz Kornas /Radio eM

14-krotny mistrz Polski w piłce nożnej - Ruch Chorzów próbuje wrócić na należne sobie miejsce. Czy znajdzie miejsce na zapleczu ekstraklasy?

Ruch Chorzów ma nowego trenera   Mateusz Kornas /Radio eM Ruch Chorzów ma nowego trenera To pytanie zadają sobie fani niebieskich i mają nadzieję, że cel uda się zrealizować nowemu trenerowi. Marek Wleciałowski związał się z Ruchem kontraktem do połowy 2020 roku. - O przenosinach do Chorzowa zadecydowała rozmowa z właścicielami klubu. Ruch otwiera nowy rozdział - to mnie przekonało mówi szkoleniowiec niebieskich, ale dodaje, że znaczenie miał również sentyment:.

Trening Ruchu Chorzów   Mateusz Kornas /Radio eM Trening Ruchu Chorzów Marek Wleciałowski ma pomóc wrócić Ruchowi Chorzów do I ligi. Po 17. kolejkach zespół zajmuje dopiero 10. miejsce w II lidze. Wizję awansu kreślą władze Ruchu, trener jednak tonuje nastroje:

W pierwszy meczu pod wodzą Wleciałowskiego Ruch ograł u siebie Pogoń Siedlce 2:1. W sobotę [10.11.18] także na własnym boisku niebiescy podejmą Siarkę Tarnobrzeg. Na całą rozmowę z nowym szkoleniowcem Ruchu zapraszamy dziś do eMisji specjalnej po 16.30 w "strefie sportu".

Ruch Chorzów trenuje pod okiem nowego szkoleniowca   Mateusz Kornas /Radio eM Ruch Chorzów trenuje pod okiem nowego szkoleniowca

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| MAREK WLECIAŁOWSKI , NIEBIESCY, NOWY TRENER RUCHU , RUCH CHCE AWANSOWAĆ, RUCH CHCE DO EKSTRAKLASY , RUCH CHORZÓW