107,6 FM

Ruch Chorzów marzy o awansie

14-krotny mistrz Polski w piłce nożnej - Ruch Chorzów próbuje wrócić na należne sobie miejsce. Czy znajdzie miejsce na zapleczu ekstraklasy?

Ruch Chorzów marzy o awansie   Ruch Chorzów ma nowego trenera Mateusz Kornas /Radio eM To pytanie zadają sobie fani niebieskich i mają nadzieję, że cel uda się zrealizować nowemu trenerowi. Marek Wleciałowski związał się z Ruchem kontraktem do połowy 2020 roku. - O przenosinach do Chorzowa zadecydowała rozmowa z właścicielami klubu. Ruch otwiera nowy rozdział - to mnie przekonało mówi szkoleniowiec niebieskich, ale dodaje, że znaczenie miał również sentyment:.

Ruch Chorzów marzy o awansie   Trening Ruchu Chorzów Mateusz Kornas /Radio eM Marek Wleciałowski ma pomóc wrócić Ruchowi Chorzów do I ligi. Po 17. kolejkach zespół zajmuje dopiero 10. miejsce w II lidze. Wizję awansu kreślą władze Ruchu, trener jednak tonuje nastroje:

W pierwszy meczu pod wodzą Wleciałowskiego Ruch ograł u siebie Pogoń Siedlce 2:1. W sobotę [10.11.18] także na własnym boisku niebiescy podejmą Siarkę Tarnobrzeg. Na całą rozmowę z nowym szkoleniowcem Ruchu zapraszamy dziś do eMisji specjalnej po 16.30 w "strefie sportu".

Ruch Chorzów marzy o awansie   Ruch Chorzów trenuje pod okiem nowego szkoleniowca Mateusz Kornas /Radio eM

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama