107,6 FM

Polacy mają serce

- Nasze wspólne zaangażowanie będzie nie tylko doraźną pomocą dla naszych braci, ale także symbolem jedności z niepodległą Polską - mówią młodzi z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

Projekt "Polak z sercem" to ogólnopolska akcja na rzecz rodaków na Wschodzie, w którą włącza się także Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży z naszej archidiecezji. W dniach od 11 do 25 listopada odbywa się zbiórka żywności z długim terminem ważności, środków czystości, gier planszowych albo środków pieniężnych.

Zebrane dary zostaną przekazane rodakom mieszkającym na Ukrainie i Białorusi. Lista miejsc, w których prowadzona jest zbiórka, dostępna jest na stronie: www.katowice.ksm.org.pl. Dary będą zbierane także w katowickiej katedrze w niedzielę 25 listopada - w uroczystość Chrystusa Króla.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama