107,6 FM

11.11.18 Dotykaj jak najczęściej!!

Bo dotyk to okazywanie sobie miłości!

 11.11.18 Dotykaj jak najczęściej!!   Ks. Marek Dziewiecki doktor psychologii Wikipedia Ks. Marek Dziewiecki doktor psychologii uczestniczył w Forum Rodziny w Bytomiu, gdzie mówił o miłości małżeńskiej i o tym, jak  każdego dnia należy sobie okazywać czułość:

Miłość to dotyk, gest, słowo okazywane swojej drugiej połowie - mówi ks.Marek. Brak tych gestów to pierwszy etap zdrady małżeńskiej:

A dzieci? Jak bardzo potrafią zasiać niepokój w naszym domu. O problemach rodzicielskich w rodzinie w tej części adycji:

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

W 4 oczy - magazyn psychologiczny

 W 4 oczy - magazyn psychologiczny  

"W 4 oczy" mówimy o problemach trudnych, sytuacjach, z którymi nie umiemy sobie poradzić i szukamy pomocy specjalistów: psychologów i psychoterapeutów, z którymi w każdą niedzielę o 20.00 rozmawia Katarzyna Podsiadło.

Programy