107,6 FM

Premier przyjmuje dymisję szefa KNF i zwołał na wtorek spotkanie szefów służb

Premier Mateusz Morawiecki przyjmuje dymisję przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego Marka Chrzanowskiego; na funkcję p.o. szefa KNF wyznaczy jednego z zastępców szefa KNF; premier zwołał na wtorek spotkanie szefów służb i oczekuje pilnego wyjaśnienia sprawy - poinformowała PAP rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska.

"Premier na dzisiaj zwołał spotkanie szefów służb i oczekuje pilnego wyjaśnienia sprawy zarzutów sformułowanych wobec byłego przewodniczącego KNF" - powiedziała PAP rzeczniczka rządu.

"Premier stoi na stanowisku, że nie ma przyzwolenia na jakiekolwiek działania, które rzucają cień podejrzeń na działalność funkcjonariuszy publicznych. Wszystkie takie sprawy będą wyjaśniane do końca, bez względu na to, kogo dotyczą i jakie te osoby pełnią funkcję" - zapewniła Kopcińska.

« 1 »
 • wanda
  13.11.2018 21:23
  Czy jest sens wierzyć w jakiekolwiek słowa Morawieckiego - 2 razy skazanego za kłamstwa - i politykom PIS? Ja już im nie wierzę w nic.
  doceń 7
 • czytelnik
  14.11.2018 07:45
  Morawiecki znowu uwikłany w przekręty finansowe. Tym razem "słup" za 40mln. Kiedy dymisja?
  doceń 6
 • gosc
  14.11.2018 08:59
  Na tym właśnie ma polegać proponowana przez PiS repolonizacja banków - celowo doprowadzić do upadłości, a potem przejąć za złotówkę.
 • Jurek
  14.11.2018 11:37
  Skoro Premier rzeczywiście o sprawie dowiedział się z mediów we wtorek rano, to rzeczywiście epitet "państwo tekturowe" jest zdecydowanie na wyrost.
  doceń 4

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama