107,6 FM

Mężczyzna udzielający pomocy po wypadku ustalony

Znaleziono osobę, która udzielała pierwszej pomocy kobiecie rannej podczas wczorajszego wypadku w Katowicach. Już została wdrożona procedura, aby mężczyzna jak najszybciej trafił pod opiekę lekarzy.

Mężczyzna udzielający pomocy po wypadku ustalony   Państwowe Ratownictwo Medyczne HenrykPrzondziono Katowicka policja dziękuje mediom za współprace i pomoc w rozpowszechnieniu informacji. Nadal jednak poszukiwani są świadkowie, którzy widzieli w jakich okolicznościach doszło do tego zdarzenia.

Wczoraj około 17.30 w Katowicach przy ulicy Brynowskiej doszło do wypadku drogowego. Na oznakowanym przejściu dla pieszych, kierujący samochodem marki audi potrącił kobietę. Jak ustalono, zanim służby ratunkowe przyjechały na miejsce, pomocy rannej osobie udzielali świadkowie. Po przyjedzie pogotowia ratunkowego osoby te odjechały, nie czekając na policjantów. Dzięki szybkiej reakcji świadków, kobieta trafiła do szpitala i jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dziś opublikowano komunikat, aby ustalić tożsamość osób udzielających pomocy, gdyż istniała konieczność przyjęcia przez nich leków, w celu uniknięcia zakażenia wirusem. Kilka godzin później do dyżurnego zadzwonił mężczyzna, który powiedział, że udzielał pomocy rannej kobiecie. Została wdrożona procedura, aby mężczyzna jak najszybciej trafił pod opiekę lekarzy.

Świadkowie, którzy widzieli okoliczności wypadku proszeni są o kontakt z policjantami z Katowic tel. 32 200 2555, 32 200 2777.

 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama