107,6 FM

 • Ve..
  24.11.2018 15:22
  Ja rozumiem że trzeba się modlić, pokutować, przepraszać i wyciągać do odpowiedzialności tych którzy robią te wszystkie wstrętne rzeczy... ale kurcze czemu od kilku miesięcy nie można przeczytać czegoś pozytywnego o księżach? A przynajmniej zdecydowanie więcej jest tych negatywów... to jak wrzucanie wszystkich do jednego wora i uważam że to krzywdzące dla tych którzy starają się być w porządku - kurcze nie jest łatwo jak się coś takiego ciągle słyszy!Bo nawet jak się jest w porządku to i tak większość patrzy na przeciętnego księdza jak na pedofila czy jeszcze gorzej... Ja nie wiem już co gorsze... tajenie takich rzeczy jest złe!!!!! Ale rozdmuchiwanie ich na cały świat nie jest lepsze!
  doceń 5
 • Stary Wikary
  24.11.2018 16:01
  W szkole, a była to szkoła w PRL, uczono mnie już jako małego chłopca: kto nawarzył piwa, niech je wypije. Nieprawdaż, że złota myśl, która przydałaby się Kościołowi?
  doceń 8

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama