107,6 FM

Jakub Chełstowski: Zmiany ewolucyjne, nie rewolucyjne

- Za rządów PO w woj. śląskim następowała stagnacja, nowe władze województwa chcą pchnąć region znów na drogę rozwoju - przekonywał na antenie Radia eM.

Jakub Chełstowski: zmiany w woj. śląskim ewolucyjne, nie rewolucyjne (6.12.2018)
Radio eM
Marszałek województwa śląskiego podkreślił w "Rozmowie poranka", że nie chce w województwie zmian rewolucyjnych, ale woli ewolucyjne. Zapewniał, że nie planuje wymiany kadr w instytucjach podległych marszałkowi z powodów politycznych. Zachęcał opozycję do współpracy, ale krytycznie odniósł się do sposobu reakcji na przejście radnego Wojciecha Kałuży z szeregów Koalicji Obywatelskiej do klubu Prawa i Sprawiedliwości.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama