107,6 FM

Metropolita katowicki w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka

Jak co roku, abp. Wiktor Skworc odwiedził najmłodszych w katowickiej placówce. Była to już czwarta wizyta metropolity katowickiego w tym szpitalu z okazji wspomnienia św. Mikołaja.

Metropolita katowicki w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka   Metropolita katowicki abp Wiktor Skworc podczas wizyty w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka z okazji wspomnienia św. Mikołaja, Katowice, 06.12.2017 ks. Sebastian Kreczmański/Foto Gość We wspomnienie św. Mikołaja, abp Wiktor Skworc odwiedził Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.  W kaplicy pod wezwaniem Aniołów Stróżów odprawił mszę świętą dla  pacjentów, ich rodziców i personelu szpitala.

Podczas tej wizyty mówił o wstawiennictwie św Mikołaja.

 

Metropolita odwiedził dzieci  na oddziale onkologii, hematologii i chemioterapii.

Dodajmy, że szpitalna kaplica wypełniona jest kilkunastoma tysiącami figurek aniołów, które dzieci przynoszą przy okazji uroczystości, które maja miejsce w  szpitalnej kaplicy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama