107,6 FM

 • mjc
  09.12.2018 14:24
  "Węgiel musi odejść".... a zanim kilkaset tysięcy osób odejdzie na bezrobocie. Część znajdzie pracę za 1500 zł, część wpadnie w alkoholizm, część zacznie kraść. Dzieci tych bezrobotnych będą miały złamane życiorysy, nie zaznają miłości. Część z tych dzieci wyjdzie na prostą w życiu dorosłym, Część znajdzie pracę za 1500 zł, część wpadnie w alkoholizm, część zacznie kraść. Dzieci tych bezrobotnych z następnego pokolenia będą miały złamane życiorysy, nie zaznają miłości itd.... ale "Węgiel musi odejść". To czego ci ludzie chcą, to horror ojczyzny.
 • RA-MI
  09.12.2018 21:22
  Dlaczego na tym marszu zamiast konstruktywnych haseł są same anarchistyczne? Z tego co wiem, w Polsce uruchomiony został program "Czyste powietrze" i jest ogromny odzew obywatelski, aby wydał ekologiczne ;) owoce musi to trochę potrwać. "Węgiel musi odejść" czytamy na transparentach (swoją drogą co stanie się z tymi transparentami i innymi gadżetami jak zakończy się ten marsz?) noszonych przez oburzonych i zziębniętych manifestantów, którzy wracają do swoich cieplutkich hoteli ogrzewanych węglem, włączają światło i komputery, otwierają kurki z gorącą wodą... o nie, sorry wracają do namiotów postawionych pod wiatrakami i czekają aż mocniej zawieje, bo woda z pobliskiej rzeczki nie zachęca do wieczornej kąpieli ;)
  doceń 7
 • abwin
  09.12.2018 23:07
  A o metanie jakoś cicho, a ma wkład do globalnego ocieplenia tylko 3 razy mniejszy! A co z Nord Stream - docelowo ma być transportowane do Niemiec 120 mld m sześciennych gazu na rok, co daje 240 mld kg CO2 w ciągu roku - 240 mln ton CO2 rocznie. Emisja CO2 z elektrowni w Bełchatowie to 37 mln ton CO2 w ciągu roku. Zamiast ograniczać spalanie paliw kopalnych miliardy m3 gazu będzie spalane w Niemczech i sąsiednich krajach. Deklaracje swoją drogą, a praktyka swoją.
  doceń 6
 • ALEKSANDER DRID
  10.12.2018 10:08
  Wy chyba oszaleliście na Gościu, że puszaczacie takie materiały bez żadnego krytycznego komentarza...
  doceń 5

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama