107,6 FM

Spodek będzie stolicą badmintona

Najlepsi zawodnicy z całego świata przyjadą w przyszłym roku do Katowic. Odbędzie się tu walka o tytuł Mistrza Świata Seniorów w Badmintonie.

  Spodek będzie stolicą badmintona   Organizatorzy i ambasadorzy imprezy Marcin Iciek / Radio eM Oprócz starcia profesjonalistów, wokół imprezy szykuje się szereg wydarzeń towarzyszących. Odbędzie się m.in. festiwal badmintona. Do uprawiania tej dyscypliny sportu zachęca kabareciarz Mariusz Kałamaga, pasjonat badmintona.

W sierpniu do Spodka zjadą  zawodnicy z kilkudziesięciu krajów świata. Rozegrają w sumie około 1800 meczów. Wiemy też ile lotek zostanie zużytych...

mówił Wojciech Palikij – Dyrektor Mistrzostw.

Mistrzostwa Świata w badmintonie mają zgromadzić około 1500 uczestników z całego świata. Impreza odbędzie się w Spodku od 4 do 11 sierpnia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama