107,6 FM

Kongres Energy24

Prezesi spółek górniczych, reprezentanci sektora energetycznego, a także przedstawiciele Ministerstwa Energii wspólnie debatują nad przyszłością polskiej energetyki.

Kongres Energy24   Energy24 Marcin Iciek / Radio eM Debata ma miejsce w auli Uniwersytetu Ekonomicznego. Jej uczestnicy zastanawiają się m.in. jak nowocześnie wykorzystać węgiel. Wydarzenie otworzył wiceminister energii. Grzegorz Tobiszowski przyznał, że mówienie o węglu nie jest popularne w kontekście trwającego szczytu klimatycznego.


Europejscy producenci węgla mają ambicję być liderem w nowoczesnym i efektywnym jego wykorzystaniu - mówił prezes Polskiej Grupy Górniczej, Tomasz Rogala. Zwracał uwagę, że na świecie ogromna ilość energii wytwarzana jest w oparciu właśnie o paliwa stałe.Kongres organizowany w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego potrwa do środy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama