107,6 FM

Przyznała się do popełnienia aborcji, będzie jedną z gwiazd gali "Szlachetnej Paczki"

Piosenkarka Natalia Przybysz, która w 2016 r. publicznie przyznała się do popełnienia aborcji, będzie jedną z gwiazd tegorocznej gali "Szlachetnej Paczki", która odbędzie się 16 grudnia w Warszawie.

W rozmowie z „Wysokimi Obcasami” Przybysz opowiadała, że jej piosenka o kobiecie, która pozbyła się dziecka, oparta jest na jej własnym doświadczeniu. O ludziach, którzy podejmują takie decyzje, mówiła: „Zależy im też na jakości tego życia, które już mają – tak Przybysz tłumaczy powody, dla których bohaterowie jej piosenki decydują się na aborcję. – Nie chcą wracać do pieluch. Nie chcą szukać większego mieszkania teraz. 60 metrów kwadratowych ze wszystkimi książkami i zabawkami dzieci jest trochę ciasne, ale jest OK”. Przyznała,  że w celu wywołania poronienia próbowała zażywać silne środki na wrzody. Gdy to nie pomogło, pojechała za granicę. „Pięć minut – i masz z powrotem swoje życie” – mówiła o aborcji. Jednocześnie z jej słów wynikało, że mocno przeżywała to, co zrobiła. „Stałam na tej samej scenie i mną telepało z emocji, bo czułam, że coś ze mnie wychodzi. I że zaraz się poryczę – opowiadała o jednym z koncertów Natalia Przybysz. – Żyjemy w rzeczywistości, w której wszyscy udają, że to się nie dzieje. Każda kobieta jest z tym sama. To złe uczucie”. Piosenkarka mówiła też, że zastanawiała się nad spowiedzią. „W pewnym momencie trafiłam do starszego lekarza, któremu powiedziałam, jak to się stało, że doprowadziłam się do takiego stanu. Powiedział: «Teraz jest Rok Miłosierdzia, proszę iść do kościoła, wyspowiadać się i to przejdzie». Nawet sobie pomyślałam: kurczę, zrobię taki eksperyment. Ale bliscy mnie powstrzymali, powiedzieli, żebym tego nie robiła, że przeżyję traumę przy konfesjonale”.

Głównym sponsorem tegorocznej gali "Szlachetnej Paczki" jest bank BGŻ BNP Paribas, jej partnerem - Coca-Cola, a partnerami medialnymi - TVN, RMF FM i Interia. Koncert po raz pierwszy transmitowany będzie na żywo - w TVN.

Parę miesięcy temu stowarzyszeniem Wiosna organizującym akcję "Szlachetnej Paczki" wstrząsnęła sprawa zarzutów mobbingowych, wysuniętych wobec jej szefa ks. Jacka Stryczka. Ustąpił on ze stanowiska. Wszczęto w tej sprawie dochodzenie.

« 1 »
 • TL
  14.12.2018 23:35
  Robi się WOŚP bis (galę, gwiazdy, medale)
  doceń 17
 • GOść
  15.12.2018 20:17
  Przecież ta piosenkarka działając na rzecz Szlachetnej Paczki będzie zachęcać do pomocy potrzebującym, a nie do aborcji. Tak samo, jak Cezary Pazura namawiał do wzięcia udziału w Różańcu do Granic, a nie namawiał ludzi do łamania szóstego przykazania.
 • PROFESOR
  17.12.2018 09:09
  WOŚP - 2. To na tyle, dziękujemy.
  doceń 8
 • Waleria
  28.12.2018 00:37
  takim, jak Pan "Profesor" każda wymówka wystarczy, by nie wyjąć z kieszeni 2 zl :) A co złego jest w WOŚP? Sprzęt do ratowania życia, którego państwo nie jest w stanie zapewnić?
  doceń 3

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama