107,6 FM

Plasterek na Wigilię

Znasz samotnych lub ubogich? Daj im znać - czeka na nich prawdziwa wieczerza w wigilijny wieczór!

Tarnogórskie Stowarzyszenie Plasterek organizuje drugą edycję Wigilii dla samotnych i potrzebujących. Projekt jest wyjątkowy, ponieważ wieczerza odbędzie się w sam wieczór wigilijny!

Organizatorzy wydarzenia chcą zadbać o to, by w tej wyjątkowej chwili nikt nie był sam. Równocześnie proszą, żeby zgłaszać osoby, które mogłyby skorzystać z takiej pomocy: samotnych lub ubogie rodziny, które nie mogą pozwolić sobie na suto zastawiony stół.

Wigilijna wieczerza odbędzie się w II Liceum Ogólnokształcącym im. S. Staszica w Tarnowskich Górach. Początek o 16.00. Uczestnicy zjedzą ciepły posiłek i inne potrawy wigilijne, podzielą się opłatkiem, będą śpiewać kolędy.

Obecni otrzymają także upominki: ciepłe szaliki i kartki z życzeniami. Rzeczy te Stowarzyszenie Plasterek otrzymało od życzliwych ludzi podczas zbiórek prowadzonych od początku grudnia.

Szczegóły na Facebooku oraz pod numerem 503 054 836.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama