107,6 FM

Zmarł Polak ranny w zamachu w Strasburgu

Zmarła piąta osoba ranna podczas zamachu w Strasburgu - informuje w niedzielę agencja AFP, powołując się na władze prefekturalne. Ofiarą jest Polak, o czym jego brat poinformował na Facebooku.

"Mój brat Barto Pedro Orent-Niedzielski właśnie od nas odszedł. Dziękuję za miłość i siłę, jakie mu daliście" - cytuje AFP wpis zamieszczony na Facebooku przez brata ofiary i dodaje, że zmarły to 36-letni mieszkaniec Strasburga pochodzący z Katowic.

We wtorek 29-letni Cherif Chekatt, który urodził się w Strasburgu w rodzinie algierskiej, strzelał do ludzi w pobliżu jarmarku bożonarodzeniowego. Podczas ataku życie straciły trzy osoby, a kilkanaście zostało rannych, w tym Polak; kolejna osoba zmarła w piątek z powodu odniesionych ran.

« 1 »
 • Łodzianka
  16.12.2018 21:31
  Tak naprawdę nasz Rodak oddał swoje życie za innych ludzi broniąc wraz z Włochem wejścia zamachowcowi wejścia do klubu. Gdyby nie oni ofiar by było znacznie więcej. "Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich." Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie...
  doceń 4
 • HTN
  17.12.2018 00:52
  Ten człowiek był nie tylko islamistą, ale przede wszystkim człowiekiem pod wpływem narkotyków lub innych otępiających prochów. Wszyscy tacy zamachowcy zazwyczaj są
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama