107,6 FM

Wigilie na kilkaset osób

W niedzielę 23 grudnia odbędą się spotkania wigilijne dla osób samotnych, bezdomnych i potrzebujących pomocy, organizowane przez Caritas Diecezji Gliwickiej.

Po raz pierwszy taka wigilia odbędzie w Gliwicach-Łabędach w szkole przy ul. Partyzantów 25 (obok hali Łabędź).

– Wszystkich, którzy chcieliby spędzić czas przy wspólnym stole, skosztować ciepłych wigilijnych potraw, posłuchać kolęd, wspólnie pokolędować i przełamać się opłatkiem serdecznie zapraszamy. Dla wszystkich osób, które zasiądą do wigilijnego stołu przewidziane są paczki pod choinką – zapraszają organizatorzy. Rozpoczęcie 23 grudnia o 14.00.

Razem z Caritas spotkanie przygotowują Hala Selgros w Gliwicach, Rada Osiedla Łabędy, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 i Miejska Biblioteka Publiczna.

Po raz kolejny podobne spotkania wigilijne odbędą się w Zabrzu – 23 grudnia o 12.00, tym razem w domu parafialnym św. Anny przy ul. 3 Maja 20, na ok. 750 osób oraz w Bytomiu – 23 grudnia o 12.00 przy ul. Św. Piotra 9/18, na ok. 300 osób.

Wszędzie wstęp jest wolny dla wszystkich potrzebujących.

Organizatorzy proszą o przekazanie informacji osobom, które mogłyby z tego zaproszenia skorzystać.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama