107,6 FM

Zanussi: A może by tak z okazji Świąt... nie kupować?

Czy nie mamy już dosyć koszul, dosyć ubrań, dosyć garnków w domu? Przecież to zmarnowany czas na wymyślone potrzeby, których wcale nie mamy - mówił w wywiadzie dla Radia eM reżyser Krzysztof Zanussi.

Pomiędzy wizytą w Moskwie a zajęciami na uczelni odwiedził siedzibę Instytutu Gość Media, by porozmawiać o tym, jak przeżyć święta Bożego Narodzenia, by nie przegapić tego, co w nich najistotniejsze. Przekonywał, że możemy mieć dużo mniej, a też możemy być szczęśliwi. W jaki sposób? Dlaczego pośpiech w święta jest dobry i do czego naprawdę warto się spieszyć, wyjaśniał w rozmowie z Dominiką Szczawińską-Ziembą.

Krzysztof Zanussi dla Radia eM
Gość Niedzielny

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama