107,6 FM

Życzenia prezydenta dla Polaków

Wszystkim Polakom życzę na święta Bożego Narodzenia przede wszystkim spokoju w rodzinach; żeby dało się spędzić święta w rodzinnym gronie - powiedział w wywiadzie dla wp.pl i 300polityka.pl, prezydent Andrzej Duda. Życzył też Polakom, aby przyszły rok był rokiem spełnienia.

"Życzę spokoju w rodzinach, żeby można było usiąść do wigilijnego stołu, a później w kolejnych dniach świąt spędzić ten czas razem" - powiedział prezydent pytany w rozmowie z Wirtualną Polską i 300polityka.pl o to, czego życzyłby Polakom na święta.

Jak zauważył, "szczególnie doceniają to ci, którzy na co dzień pracują poza domem i nie mają okazji codziennego obcowania ze swoimi bliskimi". "Dla nich to jest szczególny dar, ten okres świąteczny" - podkreślił Andrzej Duda.

"Życzę, żeby dało się spędzić te święta w rodzinnym gronie, w miłej atmosferze, w spokoju. Żebyście państwo byli wszyscy zdrowi, żeby nikt nie chorował i żeby przyszły rok był rokiem spełnienia, był dobrym, szczęśliwym rokiem, żeby państwu żyło się coraz lepiej, coraz wygodniej, żebyśmy coraz lepiej zarabiali, żeby standard życia był coraz wyższy i żeby sytuacja w Polsce była spokojna, żebyśmy żyli w bezpiecznym kraju" - powiedział prezydent.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama