107,6 FM

TVN nie zapłaci kary za pokazywanie łapania modelki za biust

Sąd Najwyższy oddalił wczoraj skargę kasacyjną Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na wyrok dotyczący kary dla TVN m.in. za pokazywanie łapania modelki za biust - podały wirtualnemedia.pl.

Juror talent-show dla kandydatów na modeli i modelki dotykał piersi biorącej udział w programie kobiety, żeby sprawdzić, czy nie są sztuczne. Przewodniczący KRRiT nałożył za to na TVN 200 tys. zł kary. Uznał, że było to propagowanie negatywnymi wzorców dla młodych ludzi oraz naruszenie godności kobiet. Ponadto w programie promowano nadmierne odchudzanie i prezentowano nagość.

TVN skierował sprawę do sądu. Sąd Najwyższy odmówił przyjęcia jej do rozpoznania. W ten sposób utrzymał wyrok sądu apelacyjnego, który uznał, że zachowanie prezentowane w programie nie stanowiło złamania prawa, a było jedynie na granicy dobrego smaku. Zauważył, że modelka sama zaproponowała jurorowi dotknięcie jej piersi. Wedle sądu, pokazanie tej sceny nie było promowaniem zachowania moralnie nagannego.

« 1 »
 • mee...
  20.12.2018 13:21

  W PUNKT (R. GROMADZKI) – BARBARA POLESZUK – NIE DAM SIĘ ZŁAMAĆ ! ...jezeli o sadach mowa.
  doceń 1
 • sp
  20.12.2018 15:03
  Co jeszcze gotowi byliby zrobić i pokazywać publicznie "bo sama zachęcała"?
  doceń 12
 • NICK
  20.12.2018 22:10
  Kasta wróciła do pracy, i od razu zaczęła wydawać wyroki zgodne z oczekiwaniami opozycji i sprzyjających im mediów. Tak, tak, są "niezależni". Koń by się uśmiał.
  doceń 6

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama