107,6 FM

Alarm bezpieczeństwa na największych lotniskach w Niemczech

Policja Federalna ogłosiła alarm na 14 największych niemieckich lotniskach (w tym w Berlinie, Monachium, Hamburgu, Frankfurcie), po tym gdy kamery bezpieczeństwa zarejestrowały dziwne zachowanie grupy osób w porcie lotniczym w Stuttgarcie. Funkcjonariusze nie wykluczają, że przygotowywały one zamach terrorystyczny.

Trzy osoby zarejestrowane na kamerach bezpieczeństwa obserwowały lotnisko w Stuttgarcie. Co najmniej jedna z nich jest na policyjnej liście stwarzających zagrożenie islamistów - podaje agencja dpa.

Portal dziennika "Bild" powołując się na źródła w służbach bezpieczeństwa pisze, że ten sam mężczyzna tydzień temu został zauważony w samochodzie na niemieckich numerach w Paryżu przy lotnisku Charlesa de Gaulle'a, gdzie miał robić zdjęcia.

Niemiecka Policja Federalna (Bundespolizei) ogłosiła alarm bezpieczeństwa na 14 największych lotniskach w kraju.

« 1 »
  • WIARA CZYNI CUDA
    20.12.2018 17:40
    Czyli jak to już w niemieckiej tradycji "wesołe" muzułmańskie święta w Bożę Narodzenie. Z każdym rokiem będą "coraz weselsze". Nie chcą niemcy Jezusa Chrystusa będą mieli tego ałłacha, czy jak mu tam i ciągły strat o życie i zdrowie. Jak to mawia muslimski burmistrz Londynu "do zamachów trzeba się przyzwyczaic". No cóż niech niemcy podziękują lewactwu na "cudowne życie" jakie im fundują.
    doceń 3

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama