107,6 FM

30.12.18 Schudnąć raz na zawsze

Łatwo powiedzieć, gorzej wykonać.


30.12.18 Schudnąć raz na zawsze   Dr Urszula Koszutska

Ile to już razy postanawialiśmy, że od nowego roku będzie inaczej, lepiej, dotrzymamy postanowień noworocznych i...i było jak zwykle. Tym razem będzie inaczej dzięki naszemu gościowi psycholog dr Urszuli Koszutskiej, 

Wytrwałość, ale przede wszystkim postanowienia na miarę naszych możliwości, to klucz do sukcesu:

I oczywiście proszę sobie nie wyobrażać, że wszystko odtąd będzie łatwe w osiągnięciu, nie będzie, bo wielkie rzeczy zdobywa się w trudzie:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

W 4 oczy - magazyn psychologiczny

 W 4 oczy - magazyn psychologiczny  

"W 4 oczy" mówimy o problemach trudnych, sytuacjach, z którymi nie umiemy sobie poradzić i szukamy pomocy specjalistów: psychologów i psychoterapeutów, z którymi w każdą niedzielę o 20.00 rozmawia Katarzyna Podsiadło.

Programy