107,6 FM

30.12.18 Rozśpiewani nie tylko sylwestrowo

Za to śpiewamy wspólnie z dziećmi. Co? Wszystko!


30.12.18 Rozśpiewani nie tylko sylwestrowo   Przekonuje o tym Anna Weber -kompozytorka, mama dwójki (trójki niedługo)dzieci, założycielka polskiego start-upu Pomelody (nagrodzonego grantem UE dla najnowocześniejszych star-upów edukacyjnych), a także autorka bloga Power of Melody - blog by Anna Weber.

 

 

Jej pasją jest tworzenie muzycznych narzędzi, które połączą rodzinę, pomogą dostrzec piękno pozawerbalnej muzycznej komunikacji i radość wspólnego, rodzinnego tworzenia. 

 

 

 
 
Anna Weber z zespołem zajmuje się tworzeniem wartościowej muzyki dla dzieci (w formie międzynarodowej aplikacji oraz płyt CD) i prowadzeniem zajęć rodzinnego muzykowania w różnych miastach w Polsce i za granicą
 
 
Kompozytorka radzie, by nie tylko od święta, ale na co dzień śpiewać z dziećmi.
 
 
 
 
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny   Katarzyna Widera-Podsiadło

"Wspieramy mamy" w sytuacjach kulinarnych, wychowawczych, dnia codziennego. Słowem wszystko co może pomóc rodzicom w funkcjonowaniu rodziny. W każdą niedzielę Katarzyna Podsiadło i jej goście poradzą Państwu, jak być super rodzicem.

 

Programy