107,6 FM

09.12.18 Świąteczna handra?

Czy dopada nas przygnębienie przedświąteczne? Z czego może wynikać?

09.12.18  Świąteczna handra?   JARMARK SWIATECZNY FOTO:HENRYK PRZONDZIONO/GOSC NIEDZIELNY HENRYK PRZONDZIONO   Okazuje się, że przedświąteczny czas może frustrować wiele osób, m.in.z powodu reklam, które pokazują nam uśmiechniętych ludzi, szczęśliwe rodziny..przecież nie każdy taką właśnie ma. I to może prowadzić do smutku, czy nawet przygnębienia:

Jak nie dać się wszechogarniającemu szaleństwu? Radzą psychologowie:

A co jeśli już wpadliśmy w pułapkę przygnębienia?

Jak więc przygotować się do świąt i jak czynić przygotowania, by był to czas, który pogłębi również naszą duchowość?

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

W 4 oczy - magazyn psychologiczny

 W 4 oczy - magazyn psychologiczny  

"W 4 oczy" mówimy o problemach trudnych, sytuacjach, z którymi nie umiemy sobie poradzić i szukamy pomocy specjalistów: psychologów i psychoterapeutów, z którymi w każdą niedzielę o 20.00 rozmawia Katarzyna Podsiadło.

Programy