107,6 FM

Trump zerwał negocjacje ws. zawieszenia rządu i sfinansowania muru

Prezydent USA Donald Trump zerwał w środę kolejną rundę negocjacji z demokratycznymi przedstawicielami Izby Reprezentantów i Senatu ws. zawieszenia rządu i sfinansowania muru na granicy z Meksykiem i wyszedł ze spotkania.

Trump powiedział dziennikarzom, że rozmowy były "totalną stratą czasu".

Tuż przed tym spotkaniem prezydent ponownie zagroził wprowadzeniem stanu wyjątkowego, jeśli Kongres nie wyasygnuje pieniędzy na budowę muru.

« 1 »
 • Katolik k
  10.01.2019 09:31
  Nie wydaje sie rosadne poleganie na takim czlowieku bo swoje widzimisie stawia w pierwszym rzedzie i sklocajac oslabia swoje panstwo.Mysle,ze Polska polityka popelnia blad ufajac mu tym bardziej,ze jak dotad nie potwierdzil 5 punktu NATO.Jego wypowiedz,ze "jak dotad USA wywiazywaly sie" mozna interpretowac dowolnie.
 • Gość
  10.01.2019 11:29
  Jakie jego widzimisię? Przecież to kluczowa obietnica wyborcza - on stawia na pierwszym miejscu realizację obietnicy, a nie "Swoje widzimisię". Wybrali go ludzie, czyli ludzie chcą muru.
  doceń 23
 • pochwała trumpa
  10.01.2019 14:07
  Donald Trump działa w interesie Amerykanów i dla ich bezpieczeństwa. Przywódcy europejscy powinni przykład brać z niego a nie przedkładać dobro obcych i wrogich nad swoich obywateli.
  doceń 18

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama