107,6 FM

Bp Marek Szkudło: to również moja wina

Po tragedii w Gdańsku zamiast wskazywać winnych trzeba przede wszystkim samemu się nawracać.

Bp Marek Szkudło: to również moja wina...
Radio eM
W Rozmowie Poranka o tym, w jaki sposób Kościół w Polsce reaguje na zabójstwo prezydenta Pawła Adamowicza. Obok wezwania do modlitwy i nawrócenia, bp Szkudło mówi o "mowie nienawiści" i konieczności szukania winnego w samym sobie.

- Podkreślajmy co nas łączy, nie co nas dzieli - zachęca bp Szkudło na początku Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan i wskazuje na porozumienie, jakie budują w Panamie chrześcijanie zgromadzeni na Światowych Dniach Młodzieży.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.

Programy