107,6 FM

Wdowa po Adamowiczu mówi, że zabił go człowiek "indoktrynowany reżimową telewizją"

Magdalena Adamowicz powiedziała w TVN24, że mord na jej mężu to było "zachowanie człowieka, który siedział w więzieniu i był indoktrynowany reżimową telewizją".

« 1 »
 • Gość
  23.01.2019 07:02
  Szeroki wywiad z panią, która świadomie wybrała wygodniejsze życie na jednym etacie, w przeciwieństwie do milionów matek, często też wielodzietnych, które wpłacały składki i wyrwany jeden, wcale nie najważniejszy, cytat z szerokiego wywiadu pani Adamowicz. Rozumiem, że jest dla Redaktorów GN ok, że kobiety po latach pracy na 2 etatach będą miały często taką samą emeryturę, jak te z jednym dzieckiem więcej (albo i nie), które wybrały pracę tylko w domu? A pani Adamowicz nic poza słowami o manipulacji w TVP nie powiedziała ważnego? Przykre.
  doceń 35
 • Obserwator
  23.01.2019 07:54
  I już powrót do rzeczywistości.Jeszcze parę dni temu, Gość Niedzielny apelował o mniej złych emocji w polityce.A dziś ? Publikuje co wdowa w TVN mówi się o TVP. Komu to potrzebne? Poziom "Pudelka" i "Faktu".Wstyd.Wstyd że katolicki portal opisuje wydarzenia na poziomie brukowców.GN dobrze wie że wdowa nie ma racji ale cytuje ją.GN dobrze wie jakie będą komentarze pod artykułem i że czytelnicy będą zbulwersowani.Ale co tam.... Najwyżej da się kolejny artykuł o wzajemnym szacunku,wyciszeniu emocji itd. :(
  doceń 55
 • maciej
  23.01.2019 08:27
  W pewne dyskusje na pewnym poziomie nie warto się wdawać. Jaki jest sens publikowania takich wypowiedzi w Gościu Niedzielnym? Nie mam pojęcia..
  doceń 53
 • Do REDAKCJI
  23.01.2019 08:41
  Jakie dobro wynika z opublikowania emocjonalnej wypowiedzi Pani Adamowicz z możliwością komentowania? Ja żadnego nie widzę, ale pewnie niektórym ośrodki przyjemności w mózgu pobudza czytanie fali hejtu. Wam też?
  doceń 57
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama